.: GTA :. Głuchołaski Team AirSoft

Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-17-03 15:09:12

wesoły
Administrator
Skąd ?: Bodzanów City
Serwis

Przeprowadzka ?

Wspominałem kiedyś o zmianie skryptu forum ponieważ obecny jest dość stary i nie jest już wspierany, no i oto moja propozycja:

http://24na7.info/gta/board/index.php

Jak wspomniałem propozycja, więc pytanie czy chcecie zmiany, nowe forum jest póki co tylko wstępnie skonfigurowane w celu prezentacji. Początkowo ma się lekkie uczucie chaosu, ale jest na tyle opcji że można ładnie dostosować je do siebie.

UWAGA
Forum rozróżnia takie coś jak: login i nazwa wyświetlana(którą można zmieniać), jeśli ktoś miał login z polskimi znakami został on zmieniony na taki bez (Młody - Mlody, Mały - Maly).

#2 2010-17-03 20:03:38

Filq
Administrator
Skąd ?: Glucholaski Team Airsoftowy

Re: Przeprowadzka ?

Mi sie podoba. Moze poza spolszczaniem wszystkich nickow:P

Ladny charakter ma. Motyw ze stalkera nadaje smaczku.
Osobiscie zrezygnowalbym z ikonek skrajnie po lewej pokazujacych stan topicu i przekierowania do ostatniego postu z prawej strony.

W samych postach odroznic wiadomosci od otoczenia. Moze pociemnic informacje o poscie, zmniejszyc czcionke lub jakos je odroznic, zeby nie rzucaly sie w oczy na rowni z postem.
Widzi mi sie to tak, zeby w zaleznosci od klasy waznosci informacji, dana informacja byla odpowiednio wyrazna i czytelna.

I - Tresc posta
II - Informacje o nadawcy posta
III - Menu operacyjne
IV - Informacje o poscie i stanie tematu

Moze jeszcze zmniejszylbym pole dla nicku na rzecz pola postowego. A sam pasek pod nickiem zrobil bardziej subtelny. Cos smaczeniejszego, jak ten akcent ze stalkerem. Stonowane ciemnobure kolory przypominajace raczej obraz czy ksiazke a nie forum onetu:D

http://img28.imageshack.us/img28/5333/bundeswehr01.jpg

#3 2010-18-03 12:04:54

wesoły
Administrator
Skąd ?: Bodzanów City
Serwis

Re: Przeprowadzka ?

Zmiana wyświetlanego nicku: PROFIL -> Ustawienia konta -> Nazwa wyświetlana

Jeśli tych rozwijanych menu ktoś nie ogarnia (mnie denerwowały) to: Profil -> Opcje wyglądu -> Jeśli to tylko możliwe użyj bocznych menu zamiast rozwijanych.

Co do tych spraw estetycznych to będę się powoli bawił, weekend mam zajęty ale, później przysiądę.

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź wink

Stopka forum